Aktualności
Gminne Kolędowanie
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 30 stycznia 2018 13:25

 

XIV Gminny Wieczór Kolędowy za nami

...jeszcze raz

i jeszcze raz,

i tak bez końca,

nie śpiesząc się, rozkoszując się każdorazowo tą chwilą,

pokolędujmy,

by ucieszyć Małego,

by nie był sam,

by wiedział, że Go kochamy…

Takie motto przewodziło tegorocznemu kolędowaniu zespołów z Gminy Miedźna, w tym roku wyjątkowemu kolędowaniu, bo odbyło się poza tą gminą - w Pszczynie. Organizacji podjęli się uczestnicy zespołu integracyjno – folklorystecznego Folkowianie, a całe spotkanie odbyło się w Ośrodku Matka Boża Różańcowa w Pszczynie.

Więcej…
 
Folkowianie z wyróżnieniem
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 października 2017 12:07

 

Zespół integracyjno folklorystyczny Folkowianie, miał zaszczyt wziąć udział w 18 Międzynarodowym Festiwalu Spółdzielczych Zespołów Artystycznych TĘCZA POLSKA  w Polanicy Zdroju.

Więcej…
 
Rozpoczynamy 11 rok działalności
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 lutego 2015 11:45Za nami rok wielkich przeżyć: obchody 10 jubileuszu istnienia, rok ważnych nagród i wielu występów. Zespół integracyjno- folklorystyczny Folkowianie działający w Ośrodku Matka Boża Różańcowa, z ogromną wdzięcznością wspomina ubiegłe wydarzenia. Najważniejsze z nich?

Więcej…
 
Folkowianie w Częstochowie i Borowej Wsi
Wpisany przez Administrator   
środa, 22 października 2014 09:38

 

 

Uczestnicy zespołu integracyjno – folklorystycznego Folkowianie , działającego w Środowiskowych Domach Samopomocy  w Pszczynie i Grzawie, 6 września 2014 roku, stanęli przed Obrazem Częstochowskiej Pani.

Więcej…
 
Nagroda słodka jak Ull
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 03 lipca 2014 10:50

 

24 czerwca 2014 roku zespół integracyjno – folklorystyczny Folkowianie, działający w Środowiskowych Domach Samopomocy w Grzawie i Pszczynie, udał się na Wolę a dokładnie na uroczystą sesję Rady Gmina Miedźna, która odbyła się w Wolańskim Domu Kultury.  Zespół został nominowany do nagrody „Miedźniańskiego Ula”, przyznawanej za działalność kulturalną, zaangażowanie w pracę na rzecz kultury, jej upowszechnianie i ochronę.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8